Descrierea companiei: SunProtect Solution SRL este lider pe piața soluțiilor de umbrire, oferind produse de înaltă calitate pentru pergole, copertine, închideri de terase și balcoane. Cu o echipă dedicată și o experiență vastă în domeniu, ne angajăm să oferim clienților noștri cele mai bune soluții pentru a-și îmbunătăți confortul și estetica spațiilor exterioare.

Responsabilități:

  • Montarea și instalarea sistemelor de umbrire, inclusiv pergole, copertine, închideri de terase și balcoane, conform specificațiilor tehnice.
  • Efectuarea măsurătorilor precise și a ajustărilor necesare pentru a asigura o instalare corectă și estetică.
  • Colaborarea cu echipa de proiectare și vânzări pentru a înțelege cerințele și preferințele clienților.
  • Întreținerea și repararea sistemelor de umbrire instalate, oferind suport tehnic clienților.
  • Respectarea normelor de siguranță și utilizarea corectă a echipamentelor de protecție.
  • Gestionarea și întreținerea uneltelor și echipamentelor de lucru.
  • Comunicarea eficientă cu clienții pentru a asigura satisfacția acestora și pentru a răspunde la eventualele întrebări sau preocupări.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în montarea sistemelor de umbrire sau într-un domeniu similar (muncitori calificați sau cu experiență relevantă).
  • Abilități tehnice și manuale excelente, cu atenție la detalii.
  • Capacitatea de a citi și interpreta schițe și desene tehnice.
  • Cunoștințe de bază în domeniul electric și/sau mecanic constituie un avantaj.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Capacitate de a lucra atât independent, cât și în echipă.
  • Disponibilitate pentru deplasări și program flexibil, în funcție de cerințele proiectelor.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență și performanțe.
  • Training și oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și colegial.
  • Echipamente și unelte de lucru moderne și de calitate.
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie în plină expansiune și de a contribui direct la succesul acesteia.
  • Transport asigurat către locațiile de montaj.

Dacă ești o persoană calificată sau cu experiență în montajul sistemelor de umbrire și dorești să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici pentru această poziție la SunProtect Solution SRL. Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție alătură-te echipei noastre!

Job Category: Pe teren
Job Type: Full Time
Job Location: București Cluj

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
× Folosim WhatsApp!