Descrierea companiei: SunProtect Solution SRL este lider pe piața soluțiilor de umbrire, oferind produse de înaltă calitate pentru pergole, copertine, închideri de terase și balcoane. Cu o echipă dedicată și o experiență vastă în domeniu, ne angajăm să oferim clienților noștri cele mai bune soluții pentru a-și îmbunătăți confortul și estetica spațiilor exterioare.

Responsabilități:

  • Gestionarea activităților contabile și financiare ale companiei, inclusiv înregistrarea și verificarea tranzacțiilor financiare.
  • Pregătirea și verificarea facturilor, chitanțelor și altor documente contabile.
  • Întocmirea și depunerea declarațiilor fiscale și a altor rapoarte obligatorii către autoritățile competente.
  • Gestionarea corespondenței și a documentelor de birou.
  • Menținerea și actualizarea evidențelor contabile și a bazelor de date.
  • Organizarea și coordonarea activităților administrative și de secretariat.
  • Suport pentru echipa de vânzări și management în diverse activități operaționale.
  • Programarea și coordonarea întâlnirilor și a altor evenimente interne.
  • Gestionarea relațiilor cu furnizorii și clienții, asigurându-se că toate plățile și încasările sunt efectuate la timp.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în contabilitate și/sau secretariat, preferabil în cadrul unei companii de dimensiuni medii.
  • Cunoștințe solide de legislație contabilă și fiscală.
  • Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
  • Cunoștințe de operare PC, inclusiv programe contabile (de ex. SAGA) și pachetul Microsoft Office.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare.
  • Capacitate de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.
  • Atitudine proactivă și capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan.
  • Cunoștințe de limba engleză constituie un avantaj.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență și performanțe.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specifice.
  • Mediu de lucru dinamic și colegial.
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie în plină expansiune și de a contribui direct la succesul acesteia.
  • Tichete de masă și alte beneficii suplimentare.

Dacă ești o persoană organizată, cu abilități excelente în contabilitate și secretariat, și dorești să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici pentru această poziție la SunProtect Solution SRL. Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție și alătură-te echipei noastre!

      Job Category: Office
      Job Type: Part Time
      Job Location: Cluj

      Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
      × Folosim WhatsApp!