Descrierea companiei: SunProtect Solution SRL este lider pe piața soluțiilor de umbrire, oferind produse de înaltă calitate pentru pergole, copertine, închideri de terase și balcoane. Cu o echipă dedicată și o experiență vastă în domeniu, ne angajăm să oferim clienților noștri cele mai bune soluții pentru a-și îmbunătăți confortul și estetica spațiilor exterioare.

Responsabilități:

  • Asistarea echipei de montaj în instalarea sistemelor de umbrire, precum pergole, copertine, închideri de terase și balcoane.
  • Transportul și manipularea materialelor și echipamentelor necesare pentru montaj.
  • Pregătirea și organizarea uneltelor și echipamentelor de lucru.
  • Învățarea și aplicarea tehnicilor de montaj sub îndrumarea montatorilor calificați.
  • Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă.
  • Respectarea normelor de siguranță și utilizarea corectă a echipamentelor de protecție.
  • Asistarea în măsurători și alte sarcini tehnice simple.
  • Comunicarea eficientă cu echipa pentru a asigura un flux de lucru eficient și sigur.

Cerințe:

  • Dorința de a învăța și de a dezvolta abilități în domeniul montajului sistemelor de umbrire.
  • Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
  • Capacitatea de a lucra în aer liber și de a face față efortului fizic.
  • Atenție la detalii și respectarea instrucțiunilor primite.
  • Seriozitate și responsabilitate în îndeplinirea sarcinilor.
  • Experiența anterioară în construcții sau montaj constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Disponibilitate pentru deplasări și program flexibil, în funcție de cerințele proiectelor.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și posibilități de avansare în funcție de performanțe.
  • Training și oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și colegial.
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie în plină expansiune și de a învăța de la profesioniști în domeniu.
  • Transport asigurat către locațiile de montaj.
  • Echipamente de lucru și protecție asigurate.

Dacă ești o persoană motivată, dornică să învețe și să contribuie la succesul echipei noastre, te invităm să aplici pentru această poziție la SunProtect Solution SRL. Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție și alătură-te echipei noastre!

Job Category: Pe teren
Job Type: Full Time
Job Location: București Cluj

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
× Folosim WhatsApp!