Descrierea companiei: SunProtect Solution SRL este lider pe piața soluțiilor de umbrire, oferind produse de înaltă calitate pentru pergole, copertine, închideri de terase și balcoane. Cu o echipă dedicată și o experiență vastă în domeniu, ne angajăm să oferim clienților noștri cele mai bune soluții pentru a-și îmbunătăți confortul și estetica spațiilor exterioare.

Responsabilități:

  • Promovarea și vânzarea produselor și serviciilor companiei către clienți potențiali și existenți.
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor pe termen lung cu clienții.
  • Identificarea oportunităților de vânzare și generarea de noi leaduri.
  • Consilierea clienților în alegerea soluțiilor de umbrire potrivite nevoilor lor.
  • Pregătirea și prezentarea ofertelor comerciale și contractelor.
  • Urmărirea și încheierea procesului de vânzare, asigurând satisfacția clienților.
  • Participarea la târguri și expoziții pentru a promova produsele companiei.
  • Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica tendințele și oportunitățile de creștere.
  • Colaborarea cu echipa tehnică pentru a asigura implementarea corectă a soluțiilor vândute.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul soluțiilor de umbrire sau în industrii similare.
  • Excelente abilități de comunicare și negociere.
  • Orientare către client și abilitatea de a înțelege nevoile acestuia.
  • Capacitate de a lucra atât independent, cât și în echipă.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office, CRM-uri etc.).
  • Abilități de planificare și organizare.
  • Proactivitate și atitudine pozitivă.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și comisioane atractive în funcție de performanțe.
  • Training și oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și colegial.
  • Mașină de serviciu și telefon mobil.
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie în plină expansiune și de a contribui direct la succesul acesteia.

Dacă ești o persoană motivată, cu o pasiune pentru vânzări și dorința de a face parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici pentru această poziție la SunProtect Solution SRL. Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție și alătură-te echipei noastre!

Job Category: Office Pe teren
Job Type: Full Time
Job Location: Cluj

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
× Folosim WhatsApp!